• uwaga

• Przypominamy o trwającej rekrutacji dzieci do przedszkola!!! serdecznie zapraszamy opiekunów do składania kart do 21.03.2024 r.

• UWAGA

• ZAPISY

Uwaga Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym !!!

Uprzejmie informuję, iż rekrutacja dzieci do Przedszkola im. Pszczółki Mai w Torzymiu i Oddziału Zamiejscowego w Prześlicach na rok przedszkolny 2024/2025 odbywa się wg poniższego harmonogramu:

- 22. 02. 2024 – 21. 03. 2024 r. - wydawanie i przyjmowanie od Rodziców/prawnych opiekunów wypełnionych Kart zgłoszeń dziecka do przedszkola (Karty do pobrania w Sekretariacie Przedszkola lub na stronie internetowej).

- 22.03 – 04. 04. 2024 r. - kwalifikacja dzieci do przedszkola

- od  15. 04 . 2024 r.   - Podanie do publicznej wiadomości wyników postępowania rekrutacyjnego.

Warunkiem rozpatrzenia wniosku o przyjęcie dziecka do Przedszkola im. Pszczółki Mai w Torzymiu lub Oddziału Zamiejscowego w Prześlicach jest terminowe złożenie Karty zgłoszenia dziecka na rok szkolny 2024/2025 oraz osiągnięcie przez dziecko 2,5 roku życia na dzień 01.09.2024 r.

Rodzice dzieci – rocznik 2018 obowiązkowo składają w/w karty, ponieważ od 1 września 2017 r. zgodnie z Ustawą Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016r. (Dz. U. z 2021 r. poz. 1082 z późn. zm.) i przepisów wydanych na podstawie tejże ustawy   dziecko w wieku 6 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne.

Przedszkola im. Pszczółki Mai

w Torzymiu

• W naszym województwie ferie zimowe odbywać się będą w terminie od 12  do  25 lutego. W związku z tym życzymy, aby tegoroczny wypoczynek dzieci podczas ferii zimowych był bezpieczny. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem bezpiecznego wypoczynku proponowanym przez Kuratora Oświaty. Wszelkie przydatne informacje znajdą Państwo poniżej w załączonym dokumencie:

• Wakacje :)

• Pragniemy podziękować wszystkim rodzicom za całoroczną współpracę, a przedszkolakom za wszystkie miłe spędzone chwile🧑👧 Naszym absolwentom życzymy powodzenia i sukcesów  w szkole📔🖌🖊

• Kiermasz Bożonarodzeniowy

• Drodzy Rodzice/Opiekunowie

Serdecznie dziękujemy za udział w kiermaszu, ale to jeszcze nie koniec . Będziecie Państwo mieli możliwość zakupu pozostałych ozdób Bożonarodzeniowych w poniedziałek tj. 12.12.2022 r. w godzinach od 13:00 do 15:00 po atrakcyjnych cenach. W poniedziałek również zostanie wylosowany szczęśliwy los, a jego numer będzie widniał na drzwiach wejściowych na parterze naszego Przedszkola. Nagroda będzie do odebrania w sekretariacie. Serdecznie zachęcamy do udziału życząc powodzenia

• Uwaga rodzice/opiekunowie

• Prosimy o wcześniejszy telefon do biura intendentki, w celu udzielenia informacji o kosztach i nazwie w tytule przelewu.

MIMO pozyskanej informacji nadal popełniają Państwo błędy. Prosimy o prawidłowy przelew. Istotną rzeczą jest wpisanie formuły w tytule przelewu : (kwota) za dożywianie, (kwota) za godziny. Imię nazwisko dziecka.

• :)

• Witamy Naszych Przedszkolaków i ich rodziców w Nowym Roku Szkolnym. Mamy nadzieję, że z uśmiechem wracacie w przedszkolne progi. Życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości. Życzymy dużo radości i sukcesów, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.

• uwaga

• Dnia 09.05.2022 r. w naszym przedszkolu odbędzie się spotkanie autorskie z autorką książek dla dzieci Panią Ewą Kołodziejczyk.

Podczas spotkania będzie można zakupić książki w cenie 25 zł/egzemplarz. Cały dochód ze sprzedaży książek zasili konto Stowarzyszenia Żar Serca.