• Uwaga ! WAŻNY KOMUNIKAT!!!

• Zwracamy sie z prośba do Państwa, aby poprawnie dokonywać przelewów (opłat za przedszkole). Prosimy, aby za każdym razem w tytule przelewu stosowac taką formułę: dożywianie...., opłata godzinowa..... również nie powiększamy, pomniejszamy kwot, ani ich nie zaokrąglamy. Dla Państwa nie stanowi to problemu, a dla nas jest to niezbędne do prawidłowego księgowania.

Dla przykładu podajemy wzór: dożywianie 95zł, opłata godzinowa: 32 zł. Imię i nazwisko dziecka. Wpłata 127zł.

• UWAGA RODZICE!

• Ważna informacja:

W związku z zachorowaniem nauczycieli oraz dużą ilością osób będących na kwarantannie, nasze przedszkole decyzją Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz organu prowadzącego zostaje zamknięte do poniedziałku 07.12.2020r. włącznie. Rodzice będą informowani o nałożeniu kwarantanny na dziecko, które miało kontakt z nauczycielem.

Rodzice dzieci objętych kwarantanną nie są nią objęci!!!!! Życzymy wszystkim zdrowia

• GÓRA GROSZA

• Drodzy Rodzice

Tradycją stało się, iż przedszkolaki z Przedszkola w Torzymiu biorą udział w akcji Góra Grosza. Tegoroczna zbiórka pieniędzy potrwa do 31.05.2021 r.

Zbiórka przeznaczona jest na potrzeby dzieci, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „Port”.

Przyniesione pieniądze będą zbierane do zaklejonych puszek opieczętowanych pieczątkami Przedszkola w Torzymiu.

Po zakończeniu zbiórki Organizator wraz z powołaną komisją policzą i prześlą zebrane monety i banknoty na adres Towarzystwo Nasz Dom, Al. Zjednoczenia 34, 01-830 Warszawa

Przyłączcie się i razem usypmy 21. wielką Górę Grosza.

Organizator akcji w Przedszkolu w Torzymiu

Teresa Karpiak

• Zmiana procedury przyprowadzania i odbierania dzieci

• W związku z zaostrzoną sytuacją epidemiczną jesteśmy zmuszeni do zmiany procedury przyprowadzania i odbierania dzieci. W związku z tym liczymy na Państwa wyrozumiałość i cierpliwość. Jednocześnie prosimy o zapoznanie się ze zmianami, które wchodzą w życie od poniedziałku 02.11.2020 r.

Procedury znajdują się w zakładce "dokumenty przedszkola".

• Rekrutacja 2020/2021

• ZAPISY

Uwaga Rodzice dzieci w wieku  przedszkolnym !!!

Uprzejmie informuję, iż rekrutacja dzieci do Przedszkola w Torzymiu i Prześlicach na rok szkolny 2020/2021 odbywa się wg poniższego harmonogramu:

- 02.03.2020 – 31.03.2020 r. - wydawanie i przyjmowanie od Rodziców/prawnych opiekunów wypełnionych Kart zgłoszeń dziecka do przedszkola (Karty do pobrania w Sekretariacie Przedszkola lub na www.ptorzym.edupage.org)

- 01 – 15.04.2020 r. - kwalifikacja dzieci do przedszkola

- od 27.04.2020 r. - Rodzice/prawni opiekunowie dziecka mogą dowiedzieć się u dyrektora lub innej wyznaczonej przez niego osoby czy dziecko jest przyjęte do przedszkola.

Warunkiem rozpatrzenia wniosku o przyjęcie dziecka do Przedszkola w Torzymiu jest terminowe złożenie Karty zgłoszenia dziecka na rok szkolny 2020 / 2021.

Rodzice dzieci – rocznik 2014 obowiązkowo składają w/w karty, ponieważ od 1 września 2017r. zgodnie z Ustawą Prawo oświatowe z dnia 14 grudnia 2016r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1148 z późn. zm.) i przepisów wydanych na podstawie tejże ustawy   dziecko w wieku 6 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne.

PRZYPOMNIENIE: Karty składamy tylko pierwszy raz, kolejne lata składamy do końca lutego deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Dyrektor Przedszkola w Torzymiu