• Drodzy rodzice/opiekunowie!!!

W związku ze zmianą organizacji roku, w porozumieniu z organem prowadzącym i związkami zawodowymi przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu będzie od 01.07.2022 r. do 29.07.2022 r.

• :) Zdjęcia z uroczystości znajdują się w zakładce: grupy i nauczycie----z życia przedszkola

• Drodzy rodzice!!!

W dniu 25.09.2021 r. odbyło się w naszym przedszkolu wielkie wydarzenie. Nastąpiło zwieńczenie starań o to, aby nasze przedszkole nosiło nazwę. Zanim jednak do tego doszło musieliśmy wdrożyć odpowiednią procedurę.

Pomysł kiełkował od kilku lat. Ostatecznie do wyboru Rodzicom, Nauczycielom i Dzieciom przedstawiono dwie propozycje. Doceniając obie nazwy- wybór padł na  Pszczółkę Maję - postać znaną pokoleniu dziadków, rodziców i dzieci. Po dokonaniu wyboru kontynuowano procedurę -zakończoną podjęciem w dn. 24.02.2021 Uchwały Rady Miejskiej w Torzymiu w sprawie nadania imienia.

W tym ważnym dla nas dniu towarzyszyli nam zaproszeni goście, przyjaciele, rodzice, wychowankowie, mieszkańcy Torzymia i okolic. Na wszystkich czekało wiele atrakcji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie i spędzić miło czas. Dodatkowo poprzez zysk z loterii fantowej, wykonywania warkoczyków i malowania twarzy mogliśmy wesprzeć naszą małą mieszkankę gminy chorą na SMA, Igę. Kulminacyjnym i najważniejszym punktem naszej uroczystości było przecięcie wstęgi i odsłonięcie tablicy z nową nazwą przedszkola. Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie w naszej pamięci i przejdzie do historii.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego dnia. Dzięki wielkim sercom mogliśmy w pełni zrealizować zamierzone cele i cieszyć się z rezultatów.