• Drodzy rodzice/opiekunowie :)

• UWAGA!

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 24 maja 2021 r. (poniedziałek) drzwi naszego Przedszkola zostają otwarte dla rodziców z limitem osób na dane wejście i z zachowaniem dystansu 1,5m.

• Ogródki

• Nowa galeria Ogródki została dodana do albumu fotograficznego

Mini ogródki. Wiosna przywitała w naszym przedszkolu ogródki, była to niezwykła niespodzianka dla naszych milusińskich. Głównym  założeniem było to, aby nasze przedszkolaki brały czynny udział w pracach, obserwacji i pielęgnacji tego co wraz z nauczycielem posadzą w przydzielonych dla siebie rabatach. Dzieci sadzić będą warzywa, owoce, zioła oraz kwiaty. Zadaniem przedszkolaków będzie opiekowanie się rosnącymi roślinami – podlewanie ich, usuwanie chwastów, a następnie zebranie plonów,  z których później przygotowywane będą zdrowe posiłki.  Nie jest to bowiem trudne, a wartość kształcąca jest ogromna. To szansa, aby przebywać na świeżym powietrzu, jak również okazja na to, aby  zdobywać wiedzę na temat roślin i przyrody.