• uwaga

Przypominamy o trwającej rekrutacji dzieci do przedszkola!!! serdecznie zapraszamy opiekunów do składania kart do 21.03.2024 r.

• UWAGA

Uwaga Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym !!!

Uprzejmie informuję, iż rekrutacja dzieci do Przedszkola im. Pszczółki Mai w Torzymiu i Oddziału Zamiejscowego w Prześlicach na rok przedszkolny 2024/2025 odbywa się wg poniższego harmonogramu:

- 22. 02. 2024 – 21. 03. 2024 r. - wydawanie i przyjmowanie od Rodziców/prawnych opiekunów wypełnionych Kart zgłoszeń dziecka do przedszkola (Karty do pobrania w Sekretariacie Przedszkola lub na stronie internetowej).

W naszym województwie ferie zimowe odbywać się będą w terminie od 12 do 25 lutego. W związku z tym życzymy, aby tegoroczny wypoczynek dzieci podczas ferii zimowych był bezpieczny. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem bezpiecznego wypoczynku proponowanym przez Kuratora Oświaty. Wszelkie przydatne informacje znajdą Państwo poniżej w załączonym dokumencie: